TRANS-BAT to firma specjalizująca się w dystrybucji wysokiej jakości akumulatorów na terenie Krakowa, województwa małopolskiego, śląskiego, świętokrzyskiego i podkarpackiego. Prowadzimy sprzedaż detaliczną – sklep stacjonarny – ul. Wiewiórcza 3B w Krakowie i hurtową – hurtownia akumulatorów – ul. Śliwiaka 53 w Krakowie. Na stronie internetowej uruchomiliśmy sklep z akumulatorami.

Uwaga: nie prowadzimy sprzedaży wysyłkowej – odbiór akumulatorów na terenie Krakowa.

W naszej ofercie posiadamy akumulatory różnych zastosowań:

  • do pojazdów samochodowych (osobowych i ciężarowych)
  • do pojazdów rolniczych
  • do motocykli
  • do łodzi i innych sprzętów pływających
  • do zasilania (m.in. fotowoltaika, alarmy, elektryczne zabawki dziecięce)

Akumulatory z naszej oferty spełniają wysokie wymagania wszystkich nowoczesnych samochodów dostępnych na rynku, a duży wybór pozwala dobrać akumulator do każdego pojazdu.

akumulatory TAB

Oferujemy akumulatory do wszystkich typów pojazdów samochodowych. Akumulatory z naszej oferty spełniają wysokie wymagania wszystkich nowoczesnych samochodów dostępnych na rynku, a duży wybór pozwala dobrać akumulator do każdego pojazdu.

Od 2015 r. jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem akumulatorów firmy TOPLA produkowanych przez fabrykę TAB na Słowenii.
Od 5 lat zajmujemy się dystrybucją akumulatorów PREMIUM niemieckiej firmy MOLL.

akumulatory moll

W naszej ofercie posiadamy akumulatory samochodowe takich firm jak TAB, Topla, Maxxom, Moll, Varta, Akcel, Optima, Jenox, Unistart, Megatex, Unibat, Easybat.

Ciągle poszerzamy grono naszych zadowolonych Klientów. Bardzo chętnie podejmiemy współpracę ze sklepami i warsztatami samochodowymi.
 

JESTEŚMY DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI: Tel. 793 920 110 lub 690 466 980.

Nasze Certyfikaty: