TRANS-BAT to firma specjalizująca się w dystrybucji wysokiej jakości akumulatorów na terenie Krakowa, województwa małopolskiego, śląskiego. Prowadzimy sprzedaż detaliczną (sklep stacjonarny) i hurtową – hurtownia akumulatorów. Na stronie trans-bat.pl/sklep uruchomiliśmy sklep internetowy z akumulatorami.

Oferujemy akumulatory do wszystkich typów pojazdów samochodowych. Akumulatory z naszej oferty spełniają wysokie wymagania wszystkich nowoczesnych samochodów dostępnych na rynku, a duży wybór pozwala dobrać akumulator do każdego pojazdu.

Od 2015 r. jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem akumulatorów firmy TOPLA produkowanych przez fabrykę TAB na Słowenii. Topla Energy jest akumulatorem rozruchowym produkowanym w technologii Ca/Ca, kratki cięto-ciągnionej. Topla Energy jest prawdziwie uniwersalnym i wszechstronnym akumulatorem oferującym znakomitą moc, pojemność, wydajny rozruch w niskich i wysokich temperaturach oraz niezawodność.

Od czerwca 2019 r. TAB został oficjalnym dostawcą akumulatorów OEM do samochodów osobowych dla Grupy Volkswagen co świadczy o wysokiej jakości produktu.

Od 4 lat zajmujemy się dystrybucją akumulatorów firmy MOLL. Moll Batterien to niemiecka marka akumulatorów klasy premium. Produkowana jest od ponad siedemdziesięciu lat w bawarskim mieście Bad Staffelstein przez Akkumulatorenfabrik MOLL GmbH + Co. KG. Od samego początku najważniejsza była jakość oferowanych produktów. Na chwilę obecną większość z nich trafia na pierwsze wyposażenie nowych samochodów, takich marek jak VW, Audi, Mercedes, Man i.in. Akumulatory te posiadają 3-letnią gwarancję.

W swojej ofercie posiadamy także szeroki wybór akumulatorów motocyklowych znanej włoskiej firmy UNIBAT. Charakteryzują się one wysoką jakością i dużymi prądami rozruchowymi.

Ciągle poszerzamy grono naszych Klientów. Bardzo chętnie podejmiemy współpracę ze sklepami i warsztatami samochodowymi.

JESTEŚMY DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI POD NUMEREM TELEFONU: 793 920 110, 690 466 980